8 ГРУДНЯ 2017 РОКУ У ЛИТВІ В М. ВІЛЬНЮС ВІДБУВСЯ ІІІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Home / новини / 8 ГРУДНЯ 2017 РОКУ У ЛИТВІ В М. ВІЛЬНЮС ВІДБУВСЯ ІІІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

8 ГРУДНЯ 2017 РОКУ У ЛИТВІ В М. ВІЛЬНЮС ВІДБУВСЯ ІІІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Автор:
в новини

8 грудня 2017 року у Литві в м. Вільнюс за участі Президентів України П.Порошенко і Литви Д.Грібаускайте відбувся ІІІ Українсько-Литовський Економічний Форум.

В ході проведення III бізнес-форуму Україна — Литва було проведено комплекс наступних заходів:
 • Підписано меморандум про взаємодію

8.12.2017г. відбулася знакова подія для Національної Асоціації України з теплових насосів. У Литві, в м Вільнюс в рамках 3-го українсько-литовського економічного форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців», Національною асоціацією України по тепловим насосам і Вільнюським технічним університетом імені Гедімінаса. Даний меморандум є першим кроком на шляху реалізації пропагування та розвитку теплонасосного руху не тільки в Україні, але і в Євросоюзі. Спільними зусиллями промисловців, підприємців і науковців обох країн ми будемо втілювати в життя проекти з використанням теплонасосних технологій для енергозабезпечення економіки, промисловості та населених пунктів і запобігання теплового забруднення навколишнього середовища.

 

  • Прийнято участь у роботі секції «Відновлювана енергетика»
  В ході проведення секції Литовські колеги розповіли, як відбудовувалась альтернативна енергетика в Литві. Які механізми стимулювання окремих галузей було впроваджено для заохочення бізнесу інвестувати в ті чи інші програми. Литовські колеги застерегли від впроваждення дуже потужних заходів заохочення — які істотно змінюють ситуацію на ринку
  • В секції «Відновлювана енергетика«
  прийняв участь голова Держенергоефективності — Сергій Савчук. Він розповів про проблеми у втіленні енегрозберігаючих технологій в Україні.
  С.Савчук підкреслив, що альтернативна енергетика зараз переживає значний підйом. Лише за 2017 рік у всьому світі інвестиції до Альтернативних джерел енергії склали близька 100 мільярдів доларів.
  С.Савчук зауважив, що Держенергоефективності до 2020 року планує забезпечити інвестиції до альтернативних джерел енергії в Україні на рівні 2 мільярдів доларів.
  • Запланована зустріч з головою Держенергоефективності
  Домовились з С.Савчуком, про зустріч з представниками НАУТН для розробки механізму плідних взаємовідносин.
  • Презентація заводу по виробництву прозорих сонячних панелей
  Під час проведення секції президент компанії SoliTek зробив презентацію заводу по виробництву прозорих сонячних панелей . Відмінність таких панелей в тому, що фотоелементи розташовуються на прозорому склі, тому вони отримують сонячної енергії на 15-30%% більше, ніж звичайні панелі внаслідок отримання світла за рахунок його відбивання від інших поверхонь. Але, для нас цікавіше те, що на заводі по виробництву таких панелей працює тепловий насос, потужністю 1,5 МВт.
  Залишки нетоварного тепла, що утворюються під час роботи технологічного обладнання — утилізуються геотермальним контуром теплового насосу.
  НАУТН — отримала поперднє запрошення на екскурсію по заводу виробництва прозорих сонячних панелей.
Recent Posts

Оставить комментарий

Start typing and press Enter to search