Про Асоціацію

Home / Про Асоціацію

Головною подією для нашого професійного співтовариства стало створення в на початку 2015 року Національної асоціації України по  тепловим насосам. На сьогоднішній день завершено реєстрацію, 12 компаній України виступили засновниками Асоціації, створено 5 секцій і обрано керівництво Асоціації на чолі з академіком НАН України Анатолієм Андрійовичем Долинський.
Результатом роботи секцій Асоціації стане створення 5 консорціумів за ключовими напрямами застосування теплових насосів в економіці України.

Це наступні напрямки:
  • Теплові насоси в будівлях бюджетної сфери (школи, садки, лікарні, адміністративні споруди та ін.). Потенційний ринок становить приблизно 38000 систем теплохолодоснабженія для 46000 будівель в 420 містах України з встановленою тепловою потужністю 380-500 МВт.
  •  Теплові насоси в системах кондиціонування та гарячого водопостачання багатоповерхових будівель. Потенційний ринок становить приблизно 200000 теплонасосних пунктів у під’їздах 250000 будівель з встановленою тепловою потужністю 1 000 МВт.
  • Теплові насоси в малоповерхової забудови.
    Потенційний ринок становить мінімально 1 міліонов теплових насосів для опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання з встановленою тепловою потужністю 5000 МВт.
  • Теплові насоси в комерційних будівлях (опалення, кондиціонування і гаряче водопоста- жение стадіонів, готелів, супермаркетів і магазинів, офісних і промислових будівель, заправок, аеропортів, вокзалів і портових споруд, складів та ін.). Потенційний ринок становить при- мірно 250000 теплонасосних пунктів з встановленою тепловою потужністю більше 4000 МВт.

«Теплові насоси великої потужності в промисловості, енергетиці та комунальних господарствах».

Про секції Асоціації та про технічне партнерство

Основна діяльність членів асоціації буде здійснюватися секціями (секціями, згаданими вище, а також секцією міжнародного співробітництва). Основним завданням секцій є створення цільових консорціумів з наукових і комерційних організацій для реалізації практичних проектів у містах і будівлях України. Підготовка та реалізація масштабних тиражованих проектів, а також організація міжнародної кооперації для розвитку ринку теплових насосів в Україні — це головні завдання створюваних секцій Асоціації.

Про освіту політичного партнерства Асоціації

Основна мета секції міжнародного співробітництва в 2015 році — підготовка партнерських угод і програм спільної співпраці з провідними міжнародними та національними асоціаціями по тепловим насосам. Час не чекає, і ми хочемо стати повноцінними учасниками міжнародного співробітництва з кліматичної трансформації муніципальної енергетики України на основі світових стандартів, щодо переходу до безвуглецевої енергетиці наших міст і територій.

Про освіту фінансового партнерства Асоціації

Метою номер один для Асоціації є створення фінансового партнерства з міжнародним та вітчизняним банківським співтовариством, а також з великими міжнародними інвесторами, що працюють на муніципальних і енергетичних ринках України. Для будь-яких проектів, лобійованих і реалізованих асоціацією, спочатку повинні створюватися міцні фінансові фундаменти і схеми.

Start typing and press Enter to search