Наша команда

Home / Про Асоціацію / Наша команда

Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України

Почесний директор ІТТФ НАН України
Академік НАН України
Президент НАУ ТН
А. А. Долінський

Заступник директора ІТТФ НАНУ
Член-кореспондент НАНУ
Віце-президент НАУ ТН
Б. І. Басок

Директор ІТТФ НАН України
Академік НАН України
Керівник секції НАУ ТН:
«Теплові насоси великої потужності»
Ю.Ф. Снежкин

Компанія «ГК «Теплотехника»

Директор компанії «ГК« Теплотехника »
Засновник Національної асоціації України з теплових насосів А. В. Скороход

Підприємство було створено в березні 1996 року і спочатку орієнтоване на пристрій автономних джерел теплопостачання, переважно дахових газових котелень. Приводом послужило початок розвалу систем централізованого теплопостачання, а також введення в дію першої редакції «Рекомендацій з проектування модульних котельних установок в приміщеннях, розташованих у верхніх частинах будівель (« дахових »котелень), що використовують як паливо — природний газ». По суті, це був революційний нормативний документ, створений спільними зусиллями Держбуду України, «УкрНИИинжпроект» і Білоцерківським ДСК (СП «Укринтерм»), значення якого важко переоцінити в тих випадках, коли норми забороняли вбудовані, прибудовані та окремо розташовані джерела тепла.

Весь розвиток підприємства, а потім і групи компаній, відбувалися при активних ділових відносинах з cn «Укринтерм» і підприємствами-партнерами з інших регіонів України.

Компанія «Сантехсервис»

Генеральний директор компанії «Сантехсервис»
Засновник Національної асоціації України з теплових насосів В. E. Городничий.

Компанія «САНТЕХСЕРВІС» була заснована в квітні 2003 року і
спеціалізується на поставках обладнання та впровадження енергозберігаючих технологій, їх сервісному обслуговуванні.

Городничий Віктор Євгенович, генеральний директор, головний
інженер проектів, експерт з 30-річним досвідом роботи в сфері проектування, монтажу та експлуатації санітарно-технічних систем з використанням енергозберігаючих технологій об’єктів різного ступеня складності.

Компанія «Прогрес-XXI»

Технічний директор компанії «Прогрес-XXI» Керівник секції НАУ ТН: «Теплові насоси в бюджетних будівлях» Литвинюк Юрій Миколайович

Компанія «Прогрес-XXI» — провідна українська інжинірингова компанія, що спеціалізується на розробці концепцій, проектуванні, реалізації та сервісному обслуговуванні систем опалення, охолодження та гарячого водопостачання з використанням відновлюваних джерел енергії.

Компанія «Прогрес-XXI» працює на ринку України з 2004 року. За цей час змонтовано понад 300 різних енергозберігаючих систем.

Компанія «Geoterm»

Директор компанії «Geoterm» Засновник Національної асоціації України з теплових насосів O. І. Зінченко.

Інжинірингова компанія OOO Геотерм (Geoterm Ltd.) — провідна українська компанія, що спеціалізується на розробці і реалізації енергоефективних рішень заснованих на застосуванні теплонасосних технологій.

Зінченко Олег Іванович, директор компанії, з 10-річним досвідом у сфері енергоаудиту, планування установки і застосування теплових насосів як в індивідуальному, так і в цивільному і промисловому i будівництві, розробці структурних і гідравлічних схем застосування теплових насосів для теплопостачання, холодопостачання і утилізації скидного тепла.

Компанія «УИТЦЭТ»

Директор компанії «УІТЦЕТ» Засновник Національної асоціації України з теплових насосів Ю. М. Лебедєв.

Український інженерно-технічний центр енергозберігаючих технологій (УІТЦЕТ) — компанія, що спеціалізується на реалізації проектів в галузі енергозбереження та альтернативної енергетики. Наші партнери в Україні — Канадсько — Китайська корпорація Мепетуу, протягом тридцяти років активно працює на світовому ринку енергозберігаючих технологій, яка виробляє весь спектр теплових насосів потужністю від 10 кВт до 8 — 10 МВт.

Директор УІТЦЕТ — Лебедєв Юрій Миколайович, експерт ЄБРР в області альтернатівноі енергетики, енергозбереження, керівник інвестиційних проектів в області альтернатівноі енергетики.

ООО «Компания ВДЕ»

Вітчизняний виробник теплових насосів

Директор «Компанія ВДЕ» Керівник секції НАУ ТН: Е.П.Пастушенко

«Теплові насоси в комерційних будівлях»

ТОВ «Компанія ВДЕ» (Відновлювані джерела енергії) — спеціалізована компанія з виробництва, монтажу і сервісу теплових насосів.

Компанія «Р-Энерджи»

Директор компанії «R-energy», керівник секції НАУ ТН: «Виробники теплових насосів» А. В.Трубій

Завжди є можливість шукати шляхи, які цікаві, перспективні і несуть користь людям. У 2006 році з маленької замітки в інтернеті про теплових насосах почався наш шлях (Велике спасибі, нашим учителям з компанії ТОВ «Сантехнік ЛТД і К»). У тому ж році, як перший крок, — починається партнерство з однією з найбільш значущих і досвідчених виробників теплових насосів в Європі, компанією ІVT. Навчання, знайомство з європейським досвідом, монтажі.

Шлях не з легких, але дуже цікавий. Подальша співпраця і навчання у фінських, шведських, німецьких партнерів.

Start typing and press Enter to search