Р-ЕНЕРДЖИ ТОВ

Завжди є можливість шукати шляхи, які цікаві, перспективні і несуть користь людям. У 2006 році з маленької замітки в інтернеті про теплових насосах почався наш шлях (Велике спасибі, нашим учителям з компанії ТОВ «Сантехнік ЛТД і К»). У тому ж році, як перший крок, — починається партнерство з однією найбільш значущих і досвідчених виробників теплових насосів в Європі, компанією ІVT. Навчання, знайомство з європейським досвідом, монтажі. Шлях не з легких, але дуже цікавий. Подальша співпраця і навчання у фінських, шведських, німецьких партнерів.

Місія і цілі нашої компанії:

  • максимально відкрито і доступно донести інформацію про прекрасних можливостях систем теплових насосів (і особливо в реаліях України);

  • знаходити і впроваджувати максимально ефективні рішення на теплових насосах;

  • навчання і передача досвіду тим компаніям і людям, які, дійсно хочуть працювати з технологією теплових насосів в Україні.

Інструментарій:

Індивідуальний підхід до кожного з об’єктів. Реалізовані рішення, засновані на інженерних розрахунках, правильному монтажі, своєчасному сервісному обслуговуванні, дозволяють заявляти про високу компетенції нашої в сфері теплових наосом.

Грамотні проектні рішення, якісний монтаж, своєчасний сервіс для теплових насосів — це наша сфера.

Дуже важливим фактором є те, що компанія реалізовує найбільш гнучкі варіанти, використовуючи комбінації систем (тепловий насос, сонячний колектор, твердопаливний котел, електричний або газовий котел) для максимальної ефективності.

Сферою діяльності є також системи опалення для теплових насосів (низькотемпературні): водяні теплі підлоги і стіни. Системи охолодження: холодні стелі, холодні стіни.

Відмінні риси і досвід:

Важливою відмінною рисою підходу до теплових насосів — аналіз низькопотенційних джерел енергії, як в класичному їх розумінні: грунт, вода, повітря так і більш широкому: стічні води, технологічні процеси, вентиляційне повітря, пальові поля і т.д. Такий підхід компанії дає можливість отримати найбільш ефективні і економічні рішення.

Прикладом тому є більше 100-та реалізованих проектів різної теплової потужності від 5 кВт до 360 кВт по всій території України. Але що найбільш важливо, як показник, власники систем рекомендують їх друзям і знайомим. І при цьому, отримують з року в рік приємну економію.

Партнерство:

На даний момент компанія займається комплексними рішеннями «під ключ» Наші партнери в сфері теплових насосів: німецькі компанії: Buderus (ТОВ «Роберт Бош ЛТД») та Stiebel Eltron GmbH & Co. KG, а також фінської компанії IVT Lämpöpumput Oy і шведської IVT Värmepumpar, італійської Climaveneta S.p.A., українським виробником ТОВ «AIK».

Start typing and press Enter to search