Український інженерно-технічний центр енергозберігаючих технологій

Home / Представники Асоціації / Український інженерно-технічний центр енергозберігаючих технологій

Український інженерно-технічний центр енергозберігаючих технологій (УІТ ЦЕМ) — компанія, що спеціалізується на реалізації проектів в галузі енергозбереження та альтернативної енергетики.

Наші партнери в Україні — Канадсько — Китайська корпорація Menergy, протягом тридцяти років активно працює на світовому ринку енергозберігаючих технологій. виробляє весь спектр теплових насосів потужністю від 10 кВт до 8 — 10 МВт.

Директор УІТЦЕТ — Лебедєв Юрій Миколайович, експерт ЄБРР в галузі альтернативної енергетики, енергозбереження, керівник інвестиційних проектів в галузі альтернативної енергетики.

Концепція енергозбереження, пропонована УІТЦЕТ, ґрунтується на комплексному застосуванні різних видів енергозберігаючих технологій, альтернативної енергетики для промислових і соціальних об’єктів, котеджних селищ, окремих будинків, приватних будинків.

У роботі ми використовуємо знання наших іноземних партнерів, що мають величезний практичний досвід проектування і виконання проектів «під ключ» використовуючи теплонасосні технології для об’єктів різного призначення площею від 200 кв.м до 300 — 500 тис. Кв.м.

Наша мета — зробити посильний внесок у розвиток і впровадження енергозберігаючих технологій та альтернативної енергетики в Україні, що може зробити її незалежною і екологічно чистої, залучення інвестиційних ресурсів для реалізації цих завдань.

Київ

Офісне приміщення — розроблені передпроектні рішення для системи опалення офісу на базі використання теплових насосів.

АР Крим

5-ти зірковий санаторно-курортний комплекс «Мрія» — розроблені передпроектні рішення для систем опалення гарячого водопостачання та кондиціонування комплексу на базі використання теплових насосів, розроблено ТЕО.

Євпаторія

Паралімпійський комплекс — розроблені передпроектні рішення для систем опалення гарячого водопостачання та кондиціонування комплексу, басейнів на базі використання теплових насосів, розроблено ТЕО.

Сімферополь

Клініка для новонароджених дітей — розроблені передпроектні рішення для систем опалення гарячого водопостачання та кондиціонування клініки на базі використання теплових насосів.

Донецьк

Розроблено передпроектні рішення для систем опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування на базі використання теплових насосів для нового виробничого корпусу фармокологическое підприємства, розроблено ТЕО.

Start typing and press Enter to search