Переваги участі в НАУТН

Home / Переваги участі в НАУТН

Керівникам фірм і організацій

Деякі аргументи щодо вступу Вашої фірми або організації

 в Національну Асоціацію України з теплових насосів (НАУТН)

 10 фірм і організацій вже перебувають в НАУТН (UNHPA), проводять дослідження, розробляють технічну документацію, виготовляють, здійснюють монтаж, наладку і сервісне обслуговування різних типів теплових насосів (компресійних, абсорбційних і адсорбційних) на об’єктах України і за кордоном.

Запрошуємо і Вас вступити в коло українських фахівців, що займаються теплонасосними технологіями з метою створення сприятливих умов ведення Вашого бізнесу і прискореного розвитку ринку теплових насосів в Україні.

Що дає членство в НАУТН (UNHPA)?

 Спільно з іншими членами НАУТН (UNHPA) дає можливість серйозно лобіювати у Верховній Раді і державних органах прийняття тих чи інших законів і постанов, сприяють широкому і економічно вигідному впровадженню теплових насосів в побуті і економіці України.

  1. Участь у створенні та реалізації програм практичних проектів теплонаососних технологій і їх тиражуванні.
  2. Забезпечення доступу до створюваному в НАУТН (UNHPA) реєстрі замовників та інформації про надходження пропозицій на впровадження теплонасосних технологій.
  3. Асоціація надає площадку своїм членам для обміну досвідом, підвищення кваліфікації, безкоштовного участі в щорічних науково-технічних конференціях і виставках.
  4. Асоціація видає науково-технічний журнал «Теплові насоси сьогодні», на сторінках якого членам НАУТН (UNHPA) надається можливість знайомитися з уже реалізованими проектами і опубліковувати різні свої матеріали по теплонансосним технологіям та обладнанню.
  5. За допомогою Асоціації можна стати учасником міжнародної кооперації зі співробітництва з Європейською та національними асоціаціями по теплових насосів і брати участь в їх заходах і виставках.
  6. НУТН (UNHPA) завдяки формованому авторитету сприятиме у вирішенні конфліктних питань з замовниками, які не виконують умови договорів з членами Асоціації.

З умовами вступу до Національної Асоціації України з теплових насосів можна ознайомитися на нашому сайті: www.unhpa.com.ua у рубриці “Як стати учасником Асоціації?” або за телефоном: 044- 456-92-72; 067-623-59-50.

Start typing and press Enter to search