Група Компаній «Теплотехника»

Home / Група Компаній «Теплотехника»

Директор компанії «ГК« Теплотехніка »Засновник Національної асоціації України з теплових насосів А. В. Скороход

Підприємство було утворено в березні 1996 року і спочатку орієнтоване на пристрій автономних джерел теплопостачання, переважно дахових газових котелень. Приводом послужило початок розвалу систем централізованого теплопостачання, а також введення в дію першої редакції «Рекомендацій з проектування модульних котельних установок в приміщеннях, розташованих в верх- них частинах будівель (« дахових »котелень), що використовують як паливо природний газ». По суті, це був революційний нормативних ний документ, створений спільними зусиллями Держбуду України, УкрНДІінжпроект і Білоцерківським ДСК (СП «Укрінтерм»), значення якого важко переоцінити в тих випадках, коли норми забороняли вбудовані, прибудовані та окремо розташовані джерела тепла.

Весь розвиток підприємства, а потім і групи компаній, проісході- ло при активних ділових відносинах з СП «Укрінтерм» і підприємствами-партнерами з інших регіонів України.

Підприємство є засновником Асоціації «Теплоенергетичні підприємства», входить до складу корпорації «Європейська енергетична компанія» і «Асоціації інженерів енергоефективних технологій України». За час роботи розроблено понад 1 100 проектов автономних джерел теплопостачання, більшість з яких реалізовані.

Колектив підприємства нагороджений медаллю Міністерства екології «Народна шана», почесними грамотами міністерства ЖКГ, комітету з енергозбереження, голови Херсонської обласної державної адміністрації, міського голови м Херсона, пам’ятними знаками СП «Укрінтерм».

Етапи розвитку підприємства

05.03.1996 р — Дата народження підприємства.
16.05.1996 р — Перше знайомство з СП «Укрінтерм» і укладення договору партнерства між підприємствами.
березень 1997 року — введена в експлуатацію перша дахова котельня на Херсонщині для теплопостачання АТС 42 «Укртелеком».
грудень 1998 року — вперше в Україні дахова котельня для теплопостачання групи багатоповерхових житлових будинків в сел. Степанівка.
з червня 2000 р по грудень 2004 р — Децентралізація теплопостачання великого виробничого об’єднання ВАТ Дамен Шіпярдс «Океан» м.Миколаїв.
червень 2002 року — Відкриття офісу по вул. Гагаріна, 8а.
липень 2003 р — Освіта ТОВ СКБ «Теплотехніка» в м.Миколаїв. Підприемство з розробки та виробництва засобів автоматизації, сигналізації і диспетчеризації котельних установок.
Децентралізація системи теплопостачання вагонного депо ст. Миколаїв Одеської залізниці
листопад 2005 — Розроблено технічні умови і освоєний випуск шафових газорегуляторних пунктів.
2005 — Розробка робочого проекту децентралізації теплопостачання Харківського тракторного заводу шляхом влаштування 43-х вбудованих модульних котелень.
липень 2006 року — Засноване дочірнє підприємство «Теплотехсервіс» займається виробленням, транспортуванням і реалізацією теплової енергії населенню та бюджетним організаціям м.Херсона.
з 2006 р — впровадження системи менеджменту якості по ISO 9001- 2000 (орган сертифікації — TUV NORD, сертифікат No 44 100 030 850).
листопад 2006 року — Розроблено експериментальний проект і виконані роботи по реконструкції діючої газової котельні в підвалі житлового будинку по вул. Горького, 32 в м Херсон (5хМН 120).
січень 2007 року — Виконана робота дозволила розробити зміни в нормативній базі (зміна No 3 СНиП II-35-76 «Котельні установки») і ввести їх в дію, що дозволило виконання реконструкцій котелень розташованих в підвалах в інших містах України.
2006-2007 — Придбання виробничо-складського комплексу по пров. Смоленському, 2а і цілісного иму- громадської комплексу ТОВ «Промвентиляція» по Миколаївському шосе.
березень 2008 року — Заснована фірма ТОВ «Енерго-Комплект» займається оптовою торгівлею устаткуванням і них матеріалів для систем тепло, газо, водопостачання та вентиляції, а також повною комплектацією джерел автономного теплопостачання обладнанням і матеріалами.
2008 — 2011 г. — Розроблено схеми теплопостачання міст: Херсон, Кам’янець-Подільський, Гола Пристань, Нова Каховка, Каховка чотирьох населених пунктів черкаської обл.
2011 року — Розроблено технічні умови і освоєний випуск шафових вузлів обліку природного газу.
квітень 2011 року — ЗАТ «Теплотехніка» реорганізовано в ТОВ «Група Компаній« Теплотехніка »включає такі організації як: ДП« Теплотехсервіс », ТОВ« Енерго-Комплект », ТОВ« Промвентиляція », ТОВ« СКБ теплотехніки ».
січень 2014 року — Заснована фірма ТОВ «Інжтеплосервіс» займається технічним обслуговуванням і капітальним ремонтом енергетичного обладнання.

Start typing and press Enter to search